Логоа МП

Дел од логоата се веќе готови, некои се во фаза на довршувања едноставно ќе видите и самите дека има од се по нешто.

*Фотографиите се во оргинална големина

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

*

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>